«Агросем» змінюється разом зі світом

«Агросем» змінюється разом зі світом

/ Матеріали / Четвер, 25 травня 2017 18:46
Компанія «Агросем» нещодавно провела на Тернопільщині, на одному з полів НВАП «Ель Гаучо», Національний День Поля. Загальний рівень його організації та кількість відвідувачів підтвердили, що сьогодні «Агросем» — українська аграрна компанія-дилер зі світовим поглядом. Представлений новий брендинг компанії, позиціювання її топ-менеджментом якісного розвитку у бік надання комплексних послуг клієнтам підтвердило аргументи на користь серйозності цих намірів.
Світовий рівень
Національного Дня Поля
Приїхавши на захід, ми пересвідчилися, що кожен елемент заходу був чітко продуманий і спланований, а його проведення дозволило аграріям зібрати для себе максимум корисної інформації. Захід компанії «Агросем» пройшов на майданчику з чітким плануванням робочих зон, де розташовувалися сучасні сільськогосподарські машини John Deere, Väderstad та Manitou, інформаційні зони виробників добрив та посівного матеріалу, демонстраційні ділянки посівів гібридів та сортів кукурудзи, сої і соняшнику. Понад чотири сотні відвідувачів з усієї України ретельно вивчали новинки та особливості найсучасніших рішень, що пропонує сьогодні «Агросем». Цікавих новинок було представлено чимало, проте найбільший інтерес викликали технічні інноваційні розробки, системи точного землеробства, технології раціонального внесення добрив від компанії YARA і технології FarmSight від John Deere.
Круглий стіл з фахівцями ринку
Відкриваючи захід, Олексій Кулик, директор ТОВ «Агросем», зазначив, що тут відбувається одночасно дві події: безпосередньо Національний День Поля та впровадження ребрендингу компанії «Агросем». Він підкреслив, що партнери компанії пропонують лише кращі продукти та послуги, найвищий рівень сервісного обслуговування.
Круглий стіл з представниками міжнародних компаній-партнерів «Агросем» лише підтвердив це. У ході обговорення були висвітлені глобальні напрямки розвитку сільського господарства. Свої виступи слухачам представили: директор у Східній Європі компанії Yara Олав Гюнтер-Борстель, генеральний директор John Deere в Україні Пітер Заксе, керівник відділу розвитку та маркетингу кукурудзи в Європі компанії Dow Seeds Аттіла Шокол, генеральний директор компанії Vaderstad в Україні Віталій Філатов, генеральний директор «KWS-Україна» Олександр Федоров та регіональний директор у Східній Європі SAATEN-UNION Олена Халілова.
Демонстрація новинок
Потім почалася презентація нових рішень та розробок. Було представлено нову модель комбайнів компанії John Deere S серії — JD S770. Учасники заходу одними з перших ознайомилися з новим агрегатом зі збирання урожаю, адже офіційна презентація цього комбайна відбудеться у Ганновері на виставці «Agritechnica 2017». Комбайн характеризується високою якістю обмолоту зерна, легким налаштуванням на роботу та оснащений новою роторною технологією, має високу продуктивність збору врожаю при найнижчих втратах зерна, а також високий коефіцієнт корисної дії. JD S770 добре працює на схилах полів через ідеальне конструювання.
Агробізнес сьогодні
 04 грудня 2017
  0  
В листопаді торгово-закупівельна діяльність на українському ринку насіння гірчиці практично була відсутня. Ситуація зумовлена майже повною відсутністю пропозиції насіння на внутрішньому ринку.
 0 
В листопаді торгово-закупівельна діяльність на українському ринку насіння гірчиці практично була відсутня. Ситуація зумовлена майже повною ...
04 грудня 2017
 04 грудня 2017
  0  
Виробництво молока і молочної продукції в Україні за підсумками поточного року становитиме близько 10,1 млн тонн, що на 2,9% менше порівняно з результатом 2016 року. 
 0 
Виробництво молока і молочної продукції в Україні за підсумками поточного року становитиме близько 10,1 млн тонн, що на 2,9% менше порівняно з ...
04 грудня 2017
 01 грудня 2017
  18  
27 листопада на території урочища «Горки» поблизу с. Лучки Липоводолинського району Сумської області було виявлено труп дикого кабана.
 18 
27 листопада на території урочища «Горки» поблизу с. Лучки Липоводолинського району Сумської області було виявлено труп дикого кабана.
01 грудня 2017
 01 грудня 2017
  11  
Вчора, 30 листопада, у Верховній Раді зареєстровано законопроект № 7350 про внесення змін до розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження ...
 11 
Вчора, 30 листопада, у Верховній Раді зареєстровано законопроект № 7350 про внесення змін до розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу ...
01 грудня 2017
 01 грудня 2017
  5  
За минулий тиждень (22-30 листопада) ціни на внутрішньому ринку соняшника відновили свій ріст, прибавивши по 100 грн/т на умовах поставки EXW-елеватор та СРТ-завод, на умовах FOB ціни ...
 5 
За минулий тиждень (22-30 листопада) ціни на внутрішньому ринку соняшника відновили свій ріст, прибавивши по 100 грн/т на умовах поставки ...
01 грудня 2017

Please publish modules in offcanvas position.