День поля Limagrain — стресостійкі рішення для прибуткового виробництва

День поля Limagrain — стресостійкі рішення для прибуткового виробництва

/ Матеріали / Четвер, 25 травня 2017 18:45
Спільний успіх
Сніг у середині квітня, брак вологи, високі температури під час цвітіння кукурудзи та соняшнику, карантинні бур'яни… — цей непростий (зрештою, а коли було легко?) виробничий сезон у Південній Україні підкреслив необхідність у нових розробках та технологіях, які б дозволили отримувати гідні вкладених грошей урожаї в багаті на стреси рослин роки.
 
В пошуках таких рішень 9 серпня понад чотири сотні сільгоспвиробників завітали на День поля компанії «Лімагрейн Україна», який вона разом зі своїми партнерами, концернами BASF і BAYER, а також товариством «Агротехносоюз» проводила на базі ТОВ «НВП Сортостанція» (Вільнянський р-н, Запорізька обл.).
 
«2011 року, коли моя співпраця з «Лімагрейн Україна» тільки-но починалася, ми вперше зустрілися на Хортиці, — згадує генеральний директор «Лімагрейн Україна» Віктор Карбівський. — За цей час багато чого змінилося: згадати хоча б урожайність соняшнику в такі посушливі 2012-ий та 2013-ий роки. Тоді тут рідко кому випадало щастя збирати більше 16-17 ц/га, а впродовж останніх 3 років ми отримуємо 25-30 ц/га і більше — це прогрес, це наш спільний успіх».
 
«Вперше після радянських часів така сильна громада зібралася тут. Ми раді вітати вас, — звертається до присутніх аграріїв голова ТОВ «НВП Сортостанція» Інна Постол. — На вільнянській землі, що підіймається над покладами металів, дуже рідко йдуть дощі: посуха не полишає нас багато років. Але навіть у таких умовах гібриди соняшнику Limagrain дають гарні результати: 40-50 ц/га. Тож, я хочу вас закликати не втрачати надії, боротися із посухою та добиватися економічно вигідних урожаїв».
 
Кукурудза: оптимальні 
рішення для кожного поля
«У портфелі Limagrain є широка лінійка гібридів кукурудзи з ФАО від 190 до 470, кожен із яких має свою характерну особливість, — звертає увагу керівник Центрального бізнес-регіону «Лімагрейн Україна» Андрій Андрієнко. — Саме тому ми підбираємо гібриди не для кожного господарства, а для кожного поля, залежно від зони вирощування, технології (оранка, глибоке рихлення, strip-till чи no-till) тощо».
 
Цей принцип компанія «Лімагрейн Україна» поклала в основу глобального рішення, яке дозволить зменшити ризики втрат урожаю кукурудзи від посухи — це технологія Hydrаneo®, якою під час заходу зацікавилось чимало аграріїв.
Агробізнес сьогодні
 04 грудня 2017
  0  
В листопаді торгово-закупівельна діяльність на українському ринку насіння гірчиці практично була відсутня. Ситуація зумовлена майже повною відсутністю пропозиції насіння на внутрішньому ринку.
 0 
В листопаді торгово-закупівельна діяльність на українському ринку насіння гірчиці практично була відсутня. Ситуація зумовлена майже повною ...
04 грудня 2017
 04 грудня 2017
  0  
Виробництво молока і молочної продукції в Україні за підсумками поточного року становитиме близько 10,1 млн тонн, що на 2,9% менше порівняно з результатом 2016 року. 
 0 
Виробництво молока і молочної продукції в Україні за підсумками поточного року становитиме близько 10,1 млн тонн, що на 2,9% менше порівняно з ...
04 грудня 2017
 01 грудня 2017
  18  
27 листопада на території урочища «Горки» поблизу с. Лучки Липоводолинського району Сумської області було виявлено труп дикого кабана.
 18 
27 листопада на території урочища «Горки» поблизу с. Лучки Липоводолинського району Сумської області було виявлено труп дикого кабана.
01 грудня 2017
 01 грудня 2017
  11  
Вчора, 30 листопада, у Верховній Раді зареєстровано законопроект № 7350 про внесення змін до розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження ...
 11 
Вчора, 30 листопада, у Верховній Раді зареєстровано законопроект № 7350 про внесення змін до розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу ...
01 грудня 2017
 01 грудня 2017
  5  
За минулий тиждень (22-30 листопада) ціни на внутрішньому ринку соняшника відновили свій ріст, прибавивши по 100 грн/т на умовах поставки EXW-елеватор та СРТ-завод, на умовах FOB ціни ...
 5 
За минулий тиждень (22-30 листопада) ціни на внутрішньому ринку соняшника відновили свій ріст, прибавивши по 100 грн/т на умовах поставки ...
01 грудня 2017

Please publish modules in offcanvas position.