Натуральний бізнес — реальні результати!

Натуральний бізнес — реальні результати!

/ Актуальні статті / Вівторок, 19 вересня 2017 13:04
Дізнатися, як працюють інші, поцікавитися їхніми технологіями, порадіти досягненням та взяти щось корисне для себе завжди цікаво. А оскільки запорука успішного агробізнесу — це підвищення якості та зменшення витрат, знаходити дієві рішення із досвіду колег, певно, правильний шлях. Як-то кажуть, у сусіда завжди краще.

 

Як отримувати стабільну врожайність, беззаперечну якість, ефективно заощаджувати кошти та зберігати рідну землю розповів «Агробізнесу Сьогодні» Валерій ГУРЕВИЧ, фермер, який обробляє землі в Олександрівському районі на Донеччині. Він загалом працює за традиційною технологією із трипільною сівозміною: пар — озима пшениця — соняшник.

Проте є в його роботі одна важлива особливість. Уже четвертий рік, як він відмовився від застосування мінеральних добрив. Якось приятель порадив панові Валерію спробувати Гумісол. «Я побачив, як він обробляє своє поле й теж вирішив спробувати, — розповідає фермер. — Агрофірма «Гермес» працює тут неподалік від нас, у Краматорську. Я їздив туди, бачив їхнє виробництво. Ми все одно возимо в Краматорськ своє зерно, тож брати добрива безпосередньо у виробника нам зручно і безпечно — немає ризику купити підробку. Спершу мені казали, мовляв, Гумісол — це добре, але без мінеральних добрив ти не обійдешся. Але я вирішив спробувати обійтися. Спочатку половину поля обробив Гумісолом укупі з селітрою, а другу половину лише самим Гумісолом. У результати різниці я не побачив. Наступного року спробував зовсім відмовитись від мінеральних добрив і отримав 50 ц/га пшениці, торік було 58, нинішнього сезону — 62 ц/га. Аби не мати жодних сумнівів щодо якості, віддав зразок збіжжя на аналіз. Пшениця вийшла ІІ класу».

Загалом технологічна схема у пана Валерія така: після пшениці він проводить оранку, дві культивації й висіває соняшник. Потім двічі прополює і робить дві позакореневі обробки добривом Гумісол-плюс.

Пшеницю навесні обробляє гербіцидом разом із Гумісолом. Друга обробка проти клопа проводиться за місяць до збирання врожаю також із додаванням Гумісолу у бакову суміш, що зменшує пестицидний стрес та допомагає рослині швидше відновитися.

З паром починає працювати 15 травня, як радять старі агрономи, і кожні два тижні обробляє культиватором, аби накопичувались кисень та волога.

У здатності гумінових речовин допомагати рослинам у подоланні впливу несприятливого фактора цей фермер пересвідчився спочатку на досвіді свого колеги: «У мого сусіда за 10 км від мене почалася борошниста роса на соняшнику, — пригадує пан Валерій. — Пересівати було надто дорого, тож вирішили перш ніж вдаватися до радикальних заходів обробити Гумісолом-плюс. Зробили листкове підживлення у нормі 1 л/га, і — як чудово! — борошниста роса зникла».

«Отак і сталося, що після того, як почав застосовувати добрива Гумісол, я не те, що нічого не втратив, урожайність навіть підвищилася, отримав економічну вигоду, і мені зручно, бо все одно працюю з обприскувачем. Відтоді нічого більше не вигадую, застосовую лише Гумісол-плюс», — підсумовує Валерій Гуревич.

Думку цього фермера поділяють чимало вітчизняних аграріїв, які вже багато років працюють із добривами Агрофірми «Гермес» та цінують їх не лише за економічний ефект.

Посів озимини пан Валерий розпочинає з обробки насіння із розрахунку 1 л/т. Він знає на власному досвіді, що добрива Гумісол підвищують енергію проростання насіння, стимулюють дружні сходи, підтримують рослини у критичні фази розвитку, закладають збільшення урожайності та поліпшення якості.

Наостанок додамо, що сумісне застосування добрив Гумісол із мінеральними дозволяє зменшити норми внесення останніх на 30 %, що доведено як практикою багатьох аграріїв, так і науковими дослідами. Це, своєю чергою, скорочує непродуктивні витрати добрив без зниження урожайності.

Тож вибір за вами — наслідувати добрі приклади й долучитися до когорти успішних аграріїв, заощаджувати кошти, отримувати врожайність і якість, або залишити все, як є. Результати з добривами Гумісол — це реально!
 
ТОВ «Агрофірма «Гермес»
84313 Україна 
Донецька область м. Краматорськ 
вул. Олекси Тихого, 10.
Телефон/Факс: +38 (06264) 712-54
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Телефони: +38 0676243033,
+38 0952916017, +38 0966708573
 11 грудня 2017
  3  
фщмтфам 
 3 
фщмтфам 
11 грудня 2017
 11 грудня 2017
  4  
Пробна новина
 4 
Пробна новина
11 грудня 2017
 04 грудня 2017
  18  
В листопаді торгово-закупівельна діяльність на українському ринку насіння гірчиці практично була відсутня. Ситуація зумовлена майже повною відсутністю пропозиції насіння на внутрішньому ринку.
 18 
В листопаді торгово-закупівельна діяльність на українському ринку насіння гірчиці практично була відсутня. Ситуація зумовлена майже повною ...
04 грудня 2017
 04 грудня 2017
  5  
Виробництво молока і молочної продукції в Україні за підсумками поточного року становитиме близько 10,1 млн тонн, що на 2,9% менше порівняно з результатом 2016 року. 
 5 
Виробництво молока і молочної продукції в Україні за підсумками поточного року становитиме близько 10,1 млн тонн, що на 2,9% менше порівняно з ...
04 грудня 2017
 01 грудня 2017
  21  
27 листопада на території урочища «Горки» поблизу с. Лучки Липоводолинського району Сумської області було виявлено труп дикого кабана.
 21 
27 листопада на території урочища «Горки» поблизу с. Лучки Липоводолинського району Сумської області було виявлено труп дикого кабана.
01 грудня 2017

Профіль

Наші видання

Please publish modules in offcanvas position.